Duben 2010

Mé 1. sb natuška

26. dubna 2010 v 21:18 | werusikk |  MYSB
diplomík pro natušku
Tak jo mám tu první sb :)) Natušku :)) tak tadyk je diplomík :)) za spřátelko :)) (jo a doufám že ti nevadí ta velikost :))

Už jste někdy byli u moře?

26. dubna 2010 v 20:47 | werusikk |  Témata týdne
Tak sem udělala téma. Nevim teda jestli to přímo na to pasuje ale líbí se mito :))

Už jste někdy byli u moře? Pokud ne tak jste o lecos mohli přijít. Je to tam věru krásné. Jak v noci tak přes den. Ráno, když si trochu přivstanete, můžete vidět překrásný východ slunce. Je to opravdu nádhera. Po ránu jsou vlny moře trochu rozdivočelé a paprsky vycházejícího slunce zbarvují vodu do červena. Koukáte se ráno na pohupující se vlnky a přitom můžete poslouchat překrásný zpěv ptáků. Tu a tam někdy ňáký ten pták přelítne přes hladinu a někdy i uvidíte v té krásně čisté vodě rybku. To vás donutí jít blíže až se trošinku namočíte. Nemohli jste přeci předpokládat, že pohupujícíse vlnky připlujou až k vám. Ale toho si vy nevšímáte. Všímáte si jen a jen krásné načervenalé hladiny a posloucháte zpěv ptactva.  Náhle vás ovane jemný vítr a tu si v hlavě omíláte jestli by jste si nemohli sundat polorozmočené sandály a zkusit krásně lesklou vodu. Sundáte si tedy sandále a dotknete se zlehounka vody. Rychle cuknete protože je na vás moc studená a nazujete si zpět sandále. V tuto dobu příjde další příliv a vy jste namočení až po kotníky ve vodě. Tentokrát to neodnesou jen sandále a voda je pro vás opravdu moc studená. Slunce už není mírně nad hladinou moře a začínají se probouzet lidé v městě. Řeknete si, že zítra je taky ráno a vlastně celý pobyt co jste u moře. Tak se obrátíte a jdete do hotelu dospat tu půlhodinku, kterou jste si opravdu velice užili. Těšíte se už nejen na dopoledne, až se půjdete cákat v teplém moři a opalovat se na souši, ale teď se i těšíte na příští ráno až zase vstanete a půjdete se podívat na to spanilé moře, které se vám tak vrylo do paměti. Když se pak probudíte už v hotelu, říkate si, jestli se vám to jen nezdálo, ale to vám příjde absurdní, protože takový zážitek, jaký jste měli, nemohl být přeci sen.
Když se pak dopoledne zase vydáte k moři, je pláž plná turistů opalujících se až do červena a dětí hrajících si v moři. Půjdete smočit. Voda vám už nepříjde studená, ale jako teplá. Pak si řeknete si, že se půjdete nachvíli ohřát na sluníčko které se houpe vysoko na obloze. Na dece pak přemýšlíte jestli ta ranní procházka k moři byl či nebyl jen sen. Říkáte si, že se tam zítra určitě půjdete podívat ještě jednou. Sníte o čisté načervenalé vodě, která se vám leskne před očima. Těšíte se na ráno a pomalu přimhouříte oči. Náhle se probudíte a zjistíte, že je vám už trochu zima. Usnul jste. sednete si a koukáte chvíli na západ slunce na druhé straně moře. Je to skoro stejný pohled jako ráno, jenom nejsou vlny na moři tak rozhoupané a ptáci nejsou zas až tak dobře slyšet. Stoupnete si a chcete si šáhnout vody. Je už chladná, ale ne tolik jako ráno. Teď se cítíte perfektně jako ráno. Chodíte bosí po pláži a někdy vám mírně přejede ňáká vlna po nohou. Hladina moře je klidnější než ráno. Okolo vás se prochází několik zamilovaných párů, které se kochají stejně jako vy na západ slunce. Ráno jste měli mikinu a vánek vám nevadil, ale teď na sobě máte jen plavky. Pomalu se ploužíte do hotelu, kde se těšíte na večeři, protože jste zaspali oběd. Cestou domů sníte jakou si dáte nálož rybího salátu. Máte velikou žízeň tak si ještě cestou koupíte pití. Po večeři se chílíte pomalu do postele. Nevíte proč, ale jste unavení a trochu vás pobolívá tělo. Náhle si všimnete, že jste celí spálení a to od hlavy až po nohy. Přehnali jste to se sluníčkem a náhle nemáte na ňáké snění o překrásném moři ani potuchy. Bolí vás fakt celé tělo. Namažete se mastičkou a jdete si hned lehnout. Už nepřemýšlíte o moři, ale jen o bolesti, kterou tolik cítíte. Bohužel se vám zahojí spálená záda až třetí den a další dny už je sichravé počasí.  Už máte odjíždět a vy si jen rychle stihnete zabalit a pádit k autobusu. Rychle se ještě kouknete na moře, které už není tak krásné. Je zamračeno a vlny jsou celkem dost prudké. Je vám od moře zima. Pak už jenom nasedáte do autobusu. Je vám velice líto, že jste se už nemohli pokochat vlnami na moři. Nemáte ani moc požitků z plavání, protože bolest byla fakt nesnesitelná a zbylé dny se plavat nedalo. Jenom poprchávalo a foukal studený vítr. Už si v duchu říkáte, že příští rok určitě jedete zase a že se určitě nebudete opalovat. Doopravdy to skončí však úplně jinak.

Pár obrázků na oživení

26. dubna 2010 v 19:18 | werusikk |  momentky
Tak tyhlety momentky miluju. Tak třeba taková jahoda prostřelená kulkou je upe senzační, ale já vam sem dám nejen jahůdku:D  jo a jiné momentky uvidíte, když kliknete na jakýkoli libovolný obrázek :))
Nechceš bejt sb?

26. dubna 2010 v 18:59 | werusikk |  MYSB
Ahojky :D takže pokud někdo nechce bejt mým sb tak ať určo písne :) takže pištééééééééé

jo a tady je info sb:

1) Takže budu jednou do měsíce kontrolovat sb ju?
2) nebude mi vadit dyž se nezapíšeš a pak se omluvíš že co já vim ti tvá "strašná" máma dala zaracha.
3) Dyž budeš předem vědět že tu nebudeš moct chodit tak plosímky písni já jen ať si tě poznamenam ať tu nemam brajgl (jeden z důvodů proč sem zrušila své bejvalé blogy)
4) Budu velice ráda dyš se připojíš do hodně soutěžek na mém blogu
5) Možná že už je to traopný jak to píšou všichni všude ale tak jednou tejdně mě navštiv ju? 
6) nemam snad moc požadavků a informací na sb :)) tak doufám že je moc neutahám svým dloooooooouhým a nuuuuuuuuuuudnýýýýým čtením xD

Tak co tu valstně že bude?

26. dubna 2010 v 18:05 | werusikk |  BLOG
Tak vo čem by tak můj blogís měl být. Už sem měla o sims 2, sims 3, celebritách, grafice a dalších různých. Tak mě napadlo udělat takovou směsku co vy na to? No myslim že si to asik nikdo nepřečte tak asik trpim samomluvou xD. No takže bude to tu fákt o všem. O celebritách, sims, grafice prostě směska upe všeho. (asik bych radši měla udělat ty rozcestníky co? Ať tu v tom neni borčus xD)

Tak sem udělala zase novej dess :))

26. dubna 2010 v 18:02 | werusikk |  Dessy na můj blog
Tak sem si konečně nechala záležet na dessu a udělala sem i klikačky. Nebudu dělat rozcestníky páč by to stejnak nemělo cenu. Ten dess se mi mopcik líbí a doufám, že vám taky :).

dess 2

Ahojky:)

15. dubna 2010 v 19:50 | Werusikk | 
Ahojík :)). Tak sem si založila blog. Nevím jak dlouho mi vydrží, ale doufám, že co nejdéle. vím, že design nic moc, ale nic jiného mě nenapadlo. Tak doufám, že to tu bude klapat :)) Tadýk ňáké informace o mě:

Přezdívka: Werusikk
Věk: 13
Oblíbené barvy: Růžová, černá
Oblíbená zpěvačka: Avril Lavign

Mno tk to by mohlo stačiit. :))
Ahojky :) Doufám, že se vám na mém blogu líbilo ;) a také doufám, že se sem někdy ještě podíváte :). POkud vám tu něco schází stačí napsat. Ráda přidám ;). Pokud chceš být sb tak musíš semka na blog nejen chodit, ale psát i něco jiného než obíhám atd. Tak se mějteee ;)

Blog na kterém jsem spoluadminkou: