Květen 2010

Komunismus....

31. května 2010 v 21:22 | werusikk |  Témata týdne
Tak tak brouzdám po netu a nevim co dělat a jako dycky si až na poslední chvilku vzpomenu na téma týdne :)). Konečně trochu zábavy :)). No vona to zas až tak zábava neni, ale alespoň se trochu zabavim ;). No tak téma týdne je komunismus. Skusim tu něco skloubit z wiki (wikipedia) a z mích zkušeností, kterých fakt moc nebude xD. Vlastně vim jen, že byty byly zadara a bylo hooodně málo zboží. Jo a ještě že všichni musili pracovat a ten kdo nemakal šel do lochu :D.
Jo a ještě vim že komunismus (jako strana) je levice xD. Jo a zbytek je z wiki xD.
Něco o komunismu :))
Revoluční levice získala trvaleji moc poprvé v listopadu 1917 v Rusku pod vedením V. I. Lenina. Ve dvacátých letech minulého století se z většiny evropských sociálně demokratických stran oddělily radikální frakce, které se přejmenovaly na komunistické strany. Tyto strany byly pod přímým vlivem Moskvy. Po druhé světové válce se komunismus prosadil i v mnoha jiných zemích včetně Československa, kde komunisté vládli od února 1948 do konce roku 1989. Většina komunistických režimů se zhroutila roku 1989 nebo brzy po něm, dodnes však existují v ČLR a několika dalších zemích. Komunistické režimy sice často přinesly sociální jistoty a vzdělání širokým vrstvám obyvatelstva, nebyly však schopny ekonomicky a technologicky konkurovat vyspělým západním demokraciím a připravily o život desítky milionů lidí. Česká republika považuje komunistický režim a jeho propagaci za protiprávní.

No tak to by mohlo stačit ne? :)) Možná že přidam pak i nějaká videjka :)). Teda pokud je najdu xD

2 kolo VGS zadání

31. května 2010 v 19:33 | wersikk |  SOUTEŽE
Tak jsem se rozhodla, že další lidičky přibírat nebudu. Tak sem si to totiž spočítala a došla sem k názoru že by bylo nejlepší kdyby VGS skončila před prázdninama.  Což musíte uznat, že to bude problém i bez dalších soutěžících :). Takže Druhé kolo zadání jetady :)))


2. kolo vgs... až zítra ju?

28. května 2010 v 17:33 | werusikk |  SOUTEŽE
Ahojkýýý Druhý kolo VGS bude ař zejtra nebo v neděli nebo v pondělí ju? Chtěla bych ještě teda někoho sehnat. Tak doufam, že to nikomu nevadí.

Avatárek ode mě ;)

28. května 2010 v 17:26 | werusikk |  GRAFIKA
pro vás ;)
JO no vidíte ještě sem zapoměla na ten avatárek :) mě se moooci líbí :) tak hodnoťeeeee :)

1.kolo VGS-Vyhodnocení

28. května 2010 v 14:46 | werusikk |  VGS
Ahojky :)).  Tak se mi odhlásili 3 soutěžící. Teda dva. Jeden mi neodevzdal nic :(.Ze začátku sem byla tak trochu naštvaná ale už nejsem :). Podle mého VGS znamená VELKÁ grafická soutěž a ne soutěž mezi čtyřma. Tak se moc omloouvam, ale asik budu přibírat.  Tak doufam, že vám to nevaaaa. Jo a nikdo nevypadne :)). Ukážu jen avatárky a oboduji je :))


Tak já budu museeet

24. května 2010 v 21:26 | werusikk | 
Tak papik bohužel jsem to všechno nestihla. No vlastně skoro nic . Jenom jednu věc :)). Ale to neva. Zejtra je taky den. A pozejtří atd. Tak pppppppppppppppppppppppppppppp

Jak dokážou drogy zničit život :(

24. května 2010 v 21:25 | werusikk |  Témata týdne
Tak už je zase pondělí, spousta čechů se ještě nevzpamatovalo ze včerejší výhry nad Rusákama. Ale s novým týdnem přichází i nové téma. Píšu článek a vzpomenu si tedy že je pondělí → začátek týdne → nové téma a hádejte co je nové téma (to už určo všichni víte) DROGY. Něco o tom bude lehké napsat. Sice jsem se nesetkala s drogama (nepočitám lidi na nádraží z mariánkou) ale už vo tom celkem vim. Napíšu vám tedy své "zkušenosti" o drogách.....
Mámina kámoška dříve brala drogy. Zatáhla jí do toho její ségra. Ona i její sestra neměli moc perfektní dětství. Prý se o ně rodiče vubec nezajímali. No tak taky to tak dopadlo. Nevim jak to bylo přesně, ale vím, že dělala striptérku v baru a našla si ňákého Itala. Naštěstí se z drog dostala. Ta měla kliku, ale její sestra ne. její sestra si mislila, že jí od drog pomůže těhotenství. Nepomohlo. Nejen že fetovala dále, ale dítě se narodilo s ňákou nemocí. Nevím přesně jak se menovala. Dítě umřelo a vona je pořád na drogách. Možná už taky umřela o tý už více nevim, ale mámina kámoška měla s ňákym Italem jednu holku a pak se s ním rozvedla. Když prý zdrhla s tou holkou od jejího manžela tak prej si je našel a mlátil jim na okno. Naštěstí už to přestalo. Mámina kámoška si našla nového chlapa (čecha) a mají malou holku. Je faaakt moc roztomilá :)). Nejhorší je, že mámina kámoška nemá žádné příbuzné takže kdyby se jí něco stalo tak by jela do Itálie za s vým tátou :((. A ptoto se její manžel rozhodl tu holčinu "adoptovat". Všechno je OK a myslim že všechno klaplo :)) Takže tohle skončilo dobře :)). Pak má ještě má kámoška tetu feťačku a vo její dítě se stará její máma. Chce si jí adoptovat a podle mého to bude nejlepší věc kterou udělá. Tak to by bylo všechno :)). No vono to je trochu složitější. Tohle jsou dva případy které dopadly celkem dobře :))). Ale to jsou dvaz mála. Většinou se dítě narodí buďto postižený, nebo umřou po porodu kvůli závislosti na té droze. Je to vlastně pro ně takovej absťák, kterej je pro ně moc silnej :((( Je to smutný. Hlavně to, že dokáží fetující těhotné ženy zničit život i svým dětem. Jo a ještě něco. Pkud by vás tyhle věci zajímali jako mě tak vám doporučuji knihu My děti ze stanice zoo. je to fakt dost dobrá kniha..

Nechceš objednat dess?

24. května 2010 v 20:47 | werusikk |  Dessy na objednávku
Tak se mi to vyplo takže to skrátim. Pokud chceš udělat dess tak mi písni na blog. A nezapomeň vyplnit přihlášku, protože jinak ho neudělam. Vím že si asik řeknete, že to snad ví každý, ale budu rozesílat reklamky (jak já je nenávidím...) a někteří lidé na reklamku typu: nechceš si u mě objednat dess? Odpoví na blogu tak jo tak mi ňákej udělej a pak z nich dolovat s čím je těžký. Několikrát jim můžete psát: Napiš přihlášku, ale pořád nic a pak dyž ten dess neuděláte tak maj keci :)). No tak to semka píšu ať je nikdo nemá x). Já du napsat co všechno chci do přihlášky. Jo a ještě něco. Kdyby někdo neuměl nastavovat dessy tak ať se ozve já ráda pomůžu :)).PŘIHLÁŠKA:

                   • Jméno/Přezdívka
                   • Adresa blogu
                   • Email
                   • s čím/kým chceš ten dess
                   • Jaká bude barva (pokud budeš chtít tak odstíny)
                   • Chceš ikonky? (jaké)
                   • Šířka (plsky v pixelech) stránky, výška záhlavka, šířka menu,
                   • Pokud budeš chtít tak pravý, levý, horní a dolní okraj
                   • Jak chceš zarovnání
                   • Pokud sem na něco zapoměla tak mi napiš semka :))Tak doufam že se někdo přihlásí :)). Do týdne by měl mít dess hotový :)). Pokud by si někdo nevěděl rady pak s dáváním dessu na blog tak ať písne a já mu s tím ráda pomohu ;)

Hojkýýý

24. května 2010 v 20:21 | werusikk |  BLOG
Hojký lidí. Tak sem zase tadyk  :)). tak mě tak napadlo spooooustu věcí čím bych tento blog mohla oživit :)). Tak sem vám je tu shrnula :)). Jo a nejspíše s příštím dessem udělám i klikajdy a rozcestníky :)). Ale nic neslibuju páč to nevim jistě. Byla by to celkem doooost velká makačka :). Tak dyžtak tadyk máte pár věciček které semka dneska dodám (dyžtak zejtra nebo pozejtří) a můžete mi do komentíků psát další návrhy :)))

Tak zatííím du psát new článek :)

Já chciii novej mobiil

23. května 2010 v 1:29 | werusikk |  OTHERS
Tak jsem se jukla co je téma týdne a co sem uviděla? Mobil :)). No tak sem si zas vzpoměla, že bych potřebovala konečně novej. Trochu se mi totiž podařilo urvat krit a ještě takovej ten čudlik veprostřed. Normálně to není vidět, ale dyž se trochu odhrnou písmenka... Mno stejnak to asik nikdo nepochopí jak to myslim. No prostě by to už faaakt chtělo novej mobil :). Ale mamka mi ho asik nekoupí.Asik si teď říkáte proč neskusím něco ve smyslu, že potřebuji mobil páč je zdevastovanej.
Mno ale asik by to vypadalo takto:
(obívák. Já přídu za mámou a skouším jí ukecnout na mobil)
Já: potřebuji novej mobil
Máma: a proč? Mě se zdá vpoho
J: ále je rozbitej a blbne
M: A jak blbne?
J: Mno ňák se prostě rozbil
M: No von se sám nerozbil
J: Prostě se to tu urvalo
M: tomu musel někdo pomoct
J: Já ne
M: A kdo jako
J: asi brácha (jsou mu 2)
M: Tak si ho máš hlídat
J: Já ho někdy zapomenu na stole a von ho sebere  já za to nemůžu
M: A to chceš jako novej mobil? Aby sis ho nehlídala?
J: Moje dítě to neni já se o něj nemám starat!!!
M: hele sklidni!!!!
(du automaticky do pokoje a bouchnu sebou dveřma a máma za mnou ještě řve že mam zaracha)
Mno ňák takto to dopadne možná trochu jinak, ale konec bude stejný a po měsíci zaracha(kvůli známkám) bych dalšího opravdu nechtěla ;). To snad chápete. A dyž řeknu mámě o mobil tak mi schválně vybere největší šunt který může bejt. J8 sem vlastně ráda, že mam ten svůj mobil. Ještě mi kupodivu nezačal moc blbnout. Jenou mi v mobilu trochu nedrží simka a baterka je trochu poškrábaná. Mno celkem slušný na mě a na dva roky starej telefon xD. Hele já musim táta prudí ať du od počítače. Fakt samé prudění xD. Tak ppp
Ahojky :) Doufám, že se vám na mém blogu líbilo ;) a také doufám, že se sem někdy ještě podíváte :). POkud vám tu něco schází stačí napsat. Ráda přidám ;). Pokud chceš být sb tak musíš semka na blog nejen chodit, ale psát i něco jiného než obíhám atd. Tak se mějteee ;)

Blog na kterém jsem spoluadminkou: