Červen 2010

bleskajdáá a prázdniny :)

22. června 2010 v 21:15 | werusikk | 
NO tak končně :D. Včera se uzavíali známky a je to supeeeeeer. Nejlepší na tom je, že v pátekjedu do Itálie!!! NO to znamená, že sem nebudu min. 2 tejdny chodit. Tak doufam že to neva :). Tak sem si řekla, že udělám bleskajdu :)

1) ahojkyy :))
2) Tak co školní rok?
3) Co prázdky? Jak je plánuješ?
4) Deš na ňákou školu nebo budeš pořád ještě na základce?
5) Těšíš se na prázdky?
6) Těšíš se pak na září? (blbá otázka co?)
7) Tak ahojkyy :))

Úspěchy a neúspěchy ve škole

22. června 2010 v 19:58 | werusikk |  Témata týdne
No tak sem si zase udělala čásek na téma týdne :)). Tak sem si řekla, že když je ten konec školního roku tak by bylo fajn si "uspořádat" mé úspěchy ve škole za poslední 3 měsíce. Mno abych řekla pravdu, tak mé úspěchy ve škole jsou spíše neúspěchy. Nééé náhodou... Mno jak u čeho :)) :D  NO tak si to tu zhrneme. A aby toho nebylo zas až tak málo tak sem zhrnula i své neúspěchy ;). Tak aby to netrvalo dlouho mi to psát tak sem se rozhodla, že dám do každého měsíce nedám všechny předměty...

3.kolo vgs zadání

13. června 2010 v 19:09 | werusikk |  SOUTEŽE
Jak už jsem psala budou dva úkoly. Jeden bude banner a druhej bude layolut (design). Jelikož je finále řeknu jak to bude probíhat. Budete mít dva týdny a ten kdo vyhraje dostane diplom, reklama blogu na rok na mém blogu (na to potřebuji ten banner) a ještě jeden diplom za účast v soutěži :)).

Layout

Všechno je jen na vás barva, rozměry no prostě všechno ;).


Baner

rozměry: 200x100
jinak je všechno jedno :))

2. kolo VGS vyhodnocení

13. června 2010 v 18:52 | werusikk |  SOUTEŽE
Ahojík :)) Tak tady máte 2. kolo VGS ;). No tak budu to brát takhle. Je mi celkem jedno, že výtvor odevzdali jen dva. Budou prázdniny a já je budu mít o tejden podloužený. Alespoň nebudu muset bejt vo prázdninách na pc. Takže všichni vypadli a zůstali tu dva finalisté ;). Ne že bych všechny nechala vypadnout tone, ale jen oni mi odvzdali blend :). Takže zase postupují oba dva :)). Tentokrát budou dělat dvě práce. Budete mít na to 2 týdny:). Možná že se trochu opozdím.
Takže tadyk máte vyhodnocení ;)


Budu dělat new dess ;)

8. června 2010 v 19:38 | werusikk | 
Tak sem se rozhodla že udělám zas nový design :). Ale nevím jaký. Asik udělám s Avril ne bo s ňákým zvířetem. A já už vííím. Jo a chci taky udělat klikačky. Nebo ne? No já ještě nevím... No určo ňákej bude ;). Dneska už asik ne páč mě máma vyhodí brzy od pc. My máme dvě pc, ale na tom na kterým píšu se lépe chytá signál. No na tom druhym moc ne. Teda skoro vůbec. Takže dneska udělám dess a zejtra nebo do konce tohoto týdne dodam ;). JO a připomínám VGS :)) Brzo bude končit. Dala sem tentokrát méňě času protože stwejnak sem dostala ty avatárky hned první tejden :). NO a hlavně bych to ráda stihla do prázdnin. Nebudu mít moc času. To snad všichní chápete ne? xD. No já se táááááááááááááák těšííííííííím na prázdninyyy. No tak já duu. Musím sehnat ňáký ty obrázky na ten dess ;).

Typovačka č.1

8. června 2010 v 19:31 | werusikk |  typovačky
Tak je tu první typovačka ;) Napiště mi prostě to co si o mě myslíte :)


1) kolik mi je
2) jaké mam oči
3) Jaké mám vlasy
4) co na diplom?

Jo a beru 5 prvních.


downloady do the sims 3

8. června 2010 v 19:18 | werusikk |  Downloady
Tak tady máte nějaké baráčky :).  Jo a nezapomeňte že musíte být registlí na modthesims2.com

Click image for larger versionName: Front 800.jpgSize: 81.4 KB Click image for larger versionName: Front 2.jpgSize: 152.1 KB Click image for larger versionName: Left 1.jpgSize: 145.1 KB Click image for larger versionName: Right 1.jpgSize: 160.2 KB Click image for larger versionName: Back 1.jpgSize: 155.8 KB Click image for larger versionName: Top 1.jpgSize: 143.7 KB Click image for larger versionName: Entrance Floor 1.jpgSize: 143.2 KB Click image for larger versionName: Upstairs 1.jpgSize: 132.8 KB


Tady stahuj   Potřebuješ: World Adventures


Hojky :)

8. června 2010 v 17:42 | werusikk |  BLOG
Ahojkyyy Plomiňte že tu moc často teď nesem ale ve škole celkem doost pííšem a určo to všichni znáte :)). Psali sme třeba z matiky což nejspíš znamená zarach. Zejtra píš em z čj. No spíše já. Takže zarach upe nastopro :((. No alespoň se vám to pokusim vynahradit ;)

Beatles

7. června 2010 v 20:48 | werusikk
Členové skupiny Beatles
John Lenon (zpěv, doprovodná kytara)

Paul MC Cartney (zpěv, basová kytara)

George Harisson (sólová kytara, zpěv
)

Rinqo Star (bicí, příležitostně zpěv)

Historie

 Patří mezi komerčně nejúspěšnější a kritiky nejuznávanější kapely v historii populární hudby. Hudba Beatles je dodnes hraná a oblíbená po celém světě. Beatles začínaly v polovině 60. let. Ze začátku hudba patřila spíše do Rock and rolu 50.let, ale vyzkoušela i mnoho různých žánrů od Tin Pan Alley až po psychedelický rock. Svým oblečením, styly a výroky určovali trendy své doby, zatímco jejich vzrůstající zájem o společenské otázky ovlivnil společenské a kulturní převraty 60. let.


V březnu roku 1957 založil John Lennon během své docházky do gymnázia Quarry Bank v Liverpoolu skifflovou skupinu The Quarrymen. téhož roku se Lennon a The Quarrymen setkali na wooltonské zahradní slavnosti u kostela Sv. Petra s Paulem McCartneyem. 6. února roku 1958 pozvala kapela (která hrála pod různými jmény) mladičkého kytaristu George Harrisona, aby se na ně podíval ve Wilson Hall v liverpoolském Garstonu. McCartney se s Harrisonem seznámil ve školním autobuse na cestě do liverpoolského Institutu, protože oba bydleli v Speke. Na McCartneyho naléhání začal Harrison hrát s The Quarrymen jako sólový kytarista a po zkoušce v březnu 1958, když překonal Lennonovu úvodní nechuť z důvodu jeho nízkého věku.  Lennon s McCartneyem hráli doprovodnou kytaru a v kapele se vystřídalo velké množství bubeníků.
V květnu 1960 Beatles objížděli severovýchodní Skotsko jako doprovodná kapela zpěváka Johnnyho Gentla. S Gentlem se setkali hodinu před jejich prvním vystoupením a McCartney poukazuje na turné jako na velkou zkušenost pro kapelu. Kapela, která byla často bez bubeníka si na turné zajistila služby Tommyho Moora, který byl mnohem starší než ostatní. Avšak brzy po turné se Moore, který cítil velký věkový rozdíl, vrátil do továrny na lahve, kde pracoval jako řidič vysokozdvižného vozíku. Dalším bubeníkem byl Norman Chapman, ale za několik týdnů byl povolán do vojenské služby. Jeho odjezd způsobil závažný problém, jelikož neoficiální manažer kapely Allan Williams pro ně domluvil hraní v klubech na Reeperbahn v německém Hamburku.


Tak to by mohlo stačit ne? :))
Ahojky :) Doufám, že se vám na mém blogu líbilo ;) a také doufám, že se sem někdy ještě podíváte :). POkud vám tu něco schází stačí napsat. Ráda přidám ;). Pokud chceš být sb tak musíš semka na blog nejen chodit, ale psát i něco jiného než obíhám atd. Tak se mějteee ;)

Blog na kterém jsem spoluadminkou: